خط مشي سیستم مدیریت یکپارچه

(کیفیت ، زیست محیطی ،ایمنی و بهداشت حرفه ای)

شركت صنايع سرام آرا (سهامی خاص)،  بزرگترین و مجهزترین تولید کننده قطعات زینتی ویژه کاشی و سرامیک مطابق با استاندارد ملی ایران ضمن تعهد به رعایت آخرین بازنگری های قوانین و مقرارت زیست محیطی، ایمنی و بهداشت حرفه ای و استانداردهای اعلام شده مشتریان و مرتبط با محیط کار ، هدف اصلی خود را جلب رضایت مشتریان شرکت از طریق توسعه فرهنگ کیفی، تامین و بهسازی منابع لازم و بهبود مستمر و اثربخشی در استقرار سیستم مدیریت یکپارچه IMS (سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2008 ، مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2004 ، مدیریت ایمنی و بهداشت OHAS 18001:2007 ) را درقالب اهداف زیر بیان نموده تا کلیه پرسنل شرکت ضمن آگاهی نسبت به اجرای آن تعهد نمایند:

  1. حضور فعال در بازار های داخلی و منطقه ای و توسعه آن.
  2. بهبود مستمر کیفیت محصولات تولیدی با استفاده از آخرین فن آوریها و تکنولوژیهای جدید در صنعت کاشی و بدست آوردن نتایج نوآوری در طراحی کاشی پخت سوم ، طرح ، پکیج و تولید محصولات متمایز برای جلب بیشتر مشتریان.
  3. افزایش سودآوری شرکت با انجام تولید اثربخش و بالا رفتن ظرفیت و راندمان تولید و بهبود مستمر در فرایندهای سازمان.
  4. ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان و جلب رضایتمندی ایشان از طریق آموزش ، ایجاد انگیزش و ارتقاء مهارتهای مدیریتی و آگاهی مدیران و کارکنان و بهبود خدمات پس از فروش.
  5. برنامه ریزی وتلاش مداوم در راستای پیشگیری ازآلودگی محیط زیست، بهینه سازی در مصرف مواد  اولیه و منابع انرژی و کاهش ضایعات.
  6. برنامه ریزی وتلاش مداوم در راستای پیشگیری ازوقوع حوادث کاروبیماری های شغلی در کارکنان ، کاهش صدمات و ضایعات انسانی و کاهش اثرات عوامل زیان آور محیط کار.
  7. رعایت کلیه قوانین مقررات ، الزامات و استانداردهای کیفیت ، ایمنی ، بهداشت و محیط زیست.

 

لذا، اینجانب خود را متعهد می دانم که نهایت تلاش خویش را در جهت درک، اجرا و بازنگری این خط مشی در سازمان بکار برده و ضمن تعیین یکی از مدیران به عنوان نماینده مدیریت در امور کیفیت به منظور انجام پیگیریهای لازم جهت اطمینان از عملکرد صحیح سیستمهای کیفیت از کلیه همکاران انتظار دارم با ایشان به نحو احسن همکاری نمایند.

این خط مشی به منظور همسویی و همگامی با انتظارات مشتریان و سایر شرایط تاثیرگذار به صورت سالیانه مورد بازنگری قرار می گیرد.

ورود

بازدیدکنندگان

0073530
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
19
35
129
129
1198
3438
73530

پیش بینی امروز
INF

زمان آنلاین بودن (5 دقیقه پیش):10

آی پی شما18.204.2.53