گواهینامه های اخذ شده توسط شرکت صنایع سرام آرا

ISO9001:2015

ISO9001:2015
گواهینامه iso9001
گواهینامه ایزو9001:2015
شرح

در میان سیستم های مدیریتی مدرن ایزو 9001، سیستم های مدیریت کیفیت در دنیا در جایگاه برترین ها ایستاده است. این سیستم به شرکت ها اجازه می دهد تا روند ویژه ای را بمنظور برآورده کردن نیاز های مشتریان در سطح جهانی و با توجه به کیفیت استانداردها بکار گیرند.

مشتریان بطور فزاینده ای به خریداران کیفیت طلب تبدیل می شوند. آنها می خواهند بدانند که شرکت شما نیازهای انها را برآورده می کند. سیستم استاندارد مدیریت کیفی تایید شده تلاش شما را در زمینه کیفی و رضایتمندی مشتری نشان می دهد. بکارگیری سیستم مدیریت کیفی به شما کمک می کند تا رضایت مشتری را افزایش داده، انسجام داشته و پروسه های داخلی را تقویت کنید. همچنین می تواند خطر عدم رضایت مشتری را نیز به حداقل رساند

هشت اصل مدیریت کیفی

مشتری مداری- رهبری- دخیل کردن کارکنان- ریکرد فرایندی- رویکرد سیستمی- بهبود مستمر- تصمیم گیری های واقعی- روابط تامین کننده دو جانبه


ISO14001:2015

ISO14001:2015
گواهینامه iso14001
گواهینامه ایزو14001:2015
شرح
ایزو 14001 سیستم مدیریتی محیط زیستی است و الزاماتی را جهت حفظ محیط زیست و پایداری آن مشخص کرده است. بسیاری از سازمان ها فعالیت هایی انجام می دهند
که می توانند اثرات زیست محیطی داشته باشد مانند بسیاری از کارخانه ها و محیط های صنعتی. این استاندارد سعی در شناسایی فعالیت های سازمانی دارد که می تواند بر روی محیط زیست تاثیر گذار باشد (جنبه های زیست محیطی) و سپس راهنماهایی را جهت کاهش تاثیرات آنها بر محیط زیست و یا از بین بردن آنها ارائه میدهد. به عبارتی سازمان جهت کنترل جنبه ها زیست محیطی خود نیازمند استقرار این سیستم مدیریتی می باشد تا تمام فعالیت ها تحت کنترل سازمان باشد. جهت پیاده سازی سیستم ایزو 14001 الزامی وجود ندارد که عمده فعالیت سازمان مربوط به محیط زیست باشد بلکه می تواند حتی یک سازمان یا شرکت خدماتی که بخشی از فعالیت های کوچک آن هم می تواند به محیط زیست اثراتی را وارد کند، جهت ارتقاء حفظ محیط زیست و تقویت سیستم مدیریتی خود این سیستم را در سازمان پیاده سازی کند.

ISO18001:2007

ISO18001:2007
گواهینامه iso18001
گواهینامه ایزو18001:2007
شرح
OHSAS 18001 که بسیاری به اشتباه آن را ISO می پندارند نیز یکی از سیستم های مدیریتی معروف در ایران است. این سیستم به نام سیستم ایمنی و بهداشت شغلی شناخته می شود و همانطور که ایزو 14001 سعی در شناسایی و کاهش یا حذف اثرات زیست محیطی مخرب دارد، این استاندارد نیز سعی در شناسایی مخاطرات شغلی و مسائل بهداشتی موجود در سازمان دارد. به عنوان مثال خطرات شغلی که یک اپراتور دستگاه تراش، دکل بند و ... را تهدید میکند، و یا حتی مشاغل سبکتر مانند کارکنان اداری. در کنار خطرات نیز به بررسی مسائل بهداشتی آن ها پرداخته خواهد شد و پس از شناسایی این موارد اقداماتی را جهت کاهش یا حذف خطرات و مسائل بهداشتی ارائه می کند.

ISO 10002:2014

ISO 10002:2014
گواهینامه ایزو 10002
گواهینامه ایزو 10002:2014
شرح

استاندارد ISO 10002 راهنمایی برای طراحی یک سیستم اثربخش و کارآمد برای فرآیند رسیدگی به شکایات مشتری در تمامی سازمان ها اعم از تجاری و غیر تجاری و حتی در تجارت الکترونیک نیز می باشد.

هدف این استاندارد کمک رساندن به سازمان ها ، مشتریان و کلیه طرف های ذینفع می باشند.

سازمان هنگامی که شکایتی را از مشتری دریافت می کند این شکایات می تواند فرصت های زیادی را برای بهبود در محصولات و فرایندها در اختیار سازمان قرار دهد و در صورتیکه فرآیند رسیدگی به شکایات به درستی انجام شود ، اعتبار و شهرت سازمان نیز خواهد سازمان دولتی یا خصوصی و یا کوچک و بزرگ باشد خواهد شد.

این استاندارد و استانداردهای بین المللی مشابه به دلیل داشتن رویکرد نظام مند و یکسان با شکایات می تواند به راحتی مورد استفاده سازمان ها قرار بگیرد. فرآیند رسیدگی به شکایات برای سازمان هایی که محصولاتی را ارائه می کنند( به عنوان مواد اولیه) و یا محصولاتی را دریافت می نمایند این استاندارد می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

CE

CE
گواهینامه سی ای
گواهینامه سی ای
شرح
واژه CE مخفف کلمه فرانسوی "Conformité Européne," و یا Conformity European به مفهوم « تطابق اروپایی» بوده و بعبارتی دیگر نیز بر گرفته از دو کلمه « Community European » به مفهوم « اروپای متحد» می باشد .علامت CE انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپای متحد را نشان می دهد . محصولی که موفق به اخذ این آرم می شود ، می تواند در تمامی کشورهای اروپای متحد و اتحادیه تجارت آزاد اروپا ( بجز کشورهای سوییس و لیختن اشتاین ) بدون محدودیت برای فروش ، به بازار عرضه شود و با داشتن آرم CE مجوز ورود به بازارهای اروپایی را پیدا می نماید علامت CE تطابق محصول با الگوها و دستورالعمل های تعریف شده در این اتحادیه را نشان می دهد .
بعبارت دیگر ، داشتن این علامت بیانگر رعایت حداقل الزامات اساسی تعریف شده در زمینه تولید محصولات جهت حفاظت از سلامتی و ایمنی مصرف کننده و نیز محیط زیست می باشد.

R&D

R&D
گواهینامه تحقیق و توسعه
گواهینامه پروانه تحقیق و توسعه
شرح
گواهي تحقيق و توسعه مدركي است كه پس از بررسي كارشناسي و در صورت احراز شرايط از سوي سازمانهاي صنايع و معادن استان صادر مي گردد و مدت اعتبار آن دو سال مي باشد. واحد تولیدی داراي گواهی تحقیق و توسعه بعد از دو سال از طرف سازمان صنايع و معادن استان مورد ارزيابي و تعيين صلاحيت مجدد قرار مي گيرد و در صورت احراز شرايط و ارائه مدارك انجام فعاليتهاي قابل قبول در واحد تحقیق و توسعه، طي دوره آموزشي ويژه مديران تحقيق و توسعه واحدهاي توليدي توسط مدير واحد تحقيق و توسعه ( حداقل دوره آموزش ۴۰ ساعت مي باشد ) و ارائه گواهي دوره، پروانه تحقیق و توسعه برای آن صادر مي گردد

Iran Standard

Iran Standard
گواهینامه استاندارد ایران
گواهینامه استاندارد ایران
شرح
علامت استاندارد ايران
علامت استاندارد ايران، نشانگر تعهد توليدكننده يا عرضه كننده محصول به رعايت ضوابط و قوانين و استمرار انطباق مشخصات
كالا با استانداردهاي ملي است. علایم استاندارد در اجلاسيه مورخ 22 دي 1358 به تصويب شوراي عالي استاندارد رسيده و
همگي به استثناي يك مورد داراي كادر اصلي به صورت S است كه هم م يتواند گوياي كلمه SAFETY )ايمني( و هم علامت
اختصاري STANDARD )استاندارد( باشد. طرح داخل علامت اصلي، كلمه ايران است.
اولین تشکیلات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران با تصویب قانون اوزان و مقیاس ها در سال۱۳۰۴ خورشیدی مطرح شد. بعدها و در سال۱۳۳۲ به واسطه ضرورت تعیین ویژگی ها و نظارت بر کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی, ایجاد یک تشکیلاتی رسمی مورد توجه قرار گرفت و هسته اولیه تشکیلات سازمانی موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در اداره کل تجارت وقت شکل گرفت.در سال۱۳۳۹ با تصویب قانون تاسیس موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی موسسه کار خود را در چارچوب هدف ها و مسئولیت های تعیین شده آغاز کرد.موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در سال۱۹۶۰ به عضویت سازمان بین المللی ISO (International Organization for Standardization) درآمد

EFQM

EFQM
گواهینامه سه ستاره تعالی سازمانی
گواهینامه سه ستاره تعالی سازمانی
شرح
گواهینامه EFQM یا گواهینامه تعالی سازمانی، به سازمان های متعالی و پیشرو که در فرآیند ارزیابی جوایز تعالی ثبت‌نام می‌کنند توسط دبیرخانه جوایز تعالی سازمانی ارائه می‌شود.
جوایز تعالی سازمانی مختلفی در ایران راه‌اندازی شده است برگزارکنندگان این جوایز تعالی، هرسال درزمانی مشخص،سازمان‌های پیشرو را ارزیابی نموده و مطابق سطوح تعالی جوایز تعالی سازمانی به آنها گواهینامه EFQM یا تندیس تعالی ارائه می‌نمایند.

IRSQ

IRSQ
گواهینامه انجمن کیفیت ایران
گواهینامه انجمن کیفیت ایران
شرح
انجمن علمی کیفیت ایران در آبانماه سال 1380 به همت جمعی از دست اندرکاران علمی و صنعتی کشور در راستای هدف ایجاد تشکلی فراگیر بمنظور توسعه و ترویج کیفیت در ایران شکل گرفت و بعنوان یکی از تشکلهای علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری اساسنامه آن با تایید معاونت پژوهشی آن وزارتخانه تدوین گردید و در امردادماه سال 1381 رسما به تصویب مجمع عمومی انجمن رسید.

ارتباط با ما

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران بلوار آفریقا بالاتر از تقاطع اسفندیار خیابان شهید رحیمی پلاک 2 طبقه 5

تلفن دفتر مرکزی : 02126292159 و 02126292164

 
آدرس کارخانه : قزوین شهرصنعتی البرز بلوار ابن سینای جنوبی نرسیده به لوازم خانگی پارس شرکت صنایع سرام آرا

تلفن کارخانه : 32229911 و 3-32244001 و 32238881-028 فکس : 32244005

بازدیدکنندگان

0266478
امروز
دیروز
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
290
232
4636
9112
266478

پیش بینی امروز
360

زمان آنلاین بودن (5 دقیقه پیش):8

آی پی شما3.81.172.77