پیام مدیرعامل تاصیکو به مناسبت هفتم مهر روز ایمنی و آتش نشانی؛

 

سلیمانی: فعالان واحد HSE جان خود را در راه چرخش چرخ صنعت به خطر می اندازند

 

 

 

به گزارش روابط عمومی تاصیکو، غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در پیامی به مناسبت هفتم مهر روز ایمنی و آتش نشانی، گفت: پرسنل واحد های HSE اغلب افرادی از جان گذشته و داوطلب و علاقه مند به نجات جان انسانها و چرخش چرخ صنعت در راستای شکوفایی کشور عزیزمان ایران اسلامی هستند. آنان در زمان جنگیدن با آتش یا سایر اقدامات نجات بخش ممکن است خود دچار حادثه شده و حتی جان خود را در این راه از دست بدهند.

 

 

متن کامل پیام به شرح ذیل است؛

 

 

 

" پرسنل واحدهایHSE با دلاوری ها و حماسه آفرینی های خود در نبرد با شعله های آتش یا سایر اقدامات نجات بخش، جوانه های امید را از بستر خاکسترها می رویانند."

 

 مدیران و کارکنان محترم واحد های HSE شرکت ها تابعه و وابسته صدرتامین

 

سلام علیکم؛

 

هفتم مهرماه روز آتش نشاني و ايمني، روز قدرداني از نماد ایثارگری و از خودگذشتگی و قهرمانان کشورمان است. به خوبی می دانم که پرسنل واحد های HSE اغلب افرادی از جان گذشته و داوطلب و علاقه مند به نجات جان انسانها هستند که در زمان جنگیدن با آتش یا سایر اقدامات نجات بخش ممکن است خود دچار حادثه شده و حتی جان خود را در این راه از دست بدهند و یا در اثر تماس با دود و حرارت وگازها و مواد شیمیایی و مختلف دچار انواع بیماری ها شده و سلامتی خود را بخطر اندازند.

 

 

برادران و خواهران؛

  نقش شما عزیزان در جامعه امروزی بخصوص در شرکت های تابعه خانواده بزرگ صدرتامین وابسته به شستا، فداکاری، تعهد و از جان گذشتگی است. اینجانب به عنوان عضوی از خانواده صدر تامین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان و تبریک این روز به همه همکاران عزیز در واحد HSE شرکت های تابعه و وابسته، لازم ميدانم توجه شما را به منظور اولويت بخشی و هوشياری در رعايت مسائل ايمنی و آمادگی کامل و دائم برای مبارزه با تهديدات موارد ناايمن و مبارزه با آتش جلب کنم.

 

بنده بی شک بر این باور و امید هستم که شما همکاران عزیز در واحد ایمنی با بهره گيري از آموزش های نوین، ارتقاي سطح فرهنگ عمومي در پيشگيري حوادث ناشي از هر گونه حوادث و ارتقاي سطح ايمني موفق ومؤيد باشید.

 

اينجانب ضمن تقدير و تشكر از خدمات شبانه روزي كليه همکارانم ازجمله آتش نشانان از جان گذشته، خدوم و زحمتكش از خداوند یگانه توفيق و سلامتي براي شما بزرگان و خانواده های محترمتان خواستارم.

 

غلام رضا سلیمانی

 

ارتباط با ما

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران بلوار آفریقا بالاتر از تقاطع اسفندیار خیابان شهید رحیمی پلاک 2 طبقه 5

تلفن دفتر مرکزی : 02126292159 و 02126292164

 
آدرس کارخانه : قزوین شهرصنعتی البرز بلوار ابن سینای جنوبی نرسیده به لوازم خانگی پارس شرکت صنایع سرام آرا

تلفن کارخانه : 32229911 و 3-32244001 و 32238881-028 فکس : 32244005

بازدیدکنندگان

0304936
امروز
دیروز
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
207
145
1238
5385
304936

پیش بینی امروز
264

زمان آنلاین بودن (5 دقیقه پیش):6

آی پی شما3.238.24.209