پیام تبریک مدیرعامل تاصیکو به مناسبت هفته و روز جهانی روابط عمومی

سلیمانی: اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف از مجموعه توانمندی‌های شرکت ها انجام شود.

  

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در پیام تبریک به مناسبت هفته و روز روابط عمومی گفت: انتظار می‌رود از مجموعه توانمندی‌های تولیدی، فنی، تحقیقاتی، پروژه های سرمایه گذاری، بومی سازی، توسعه کسب و کارهای دانش بنیان و استارت‌آپ‌ ها و تجاری‌سازی فن آوری ها، اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف انجام گیرد و انعکاس عملکردها در سرلوحه برنامه‌ها قرار داشته باشد.

 

متن کامل پیام به شرح ذیل است؛

 

باسمه تعالي مدیران محترم روابط عمومی های شرکت های تابعه صدر تامین همکاران گرامی و سختکوش

 

سلام علیکم؛

 

روابط‌عمومی به‌عنوان یکی از دستاوردهای بزرگ قرن بیستم در عرصه ارتباطات به شمار می آید و نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روزجهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی در تقویم کشورمان تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.

 

برادران و خواهران؛

 

مجموعه روابط‌عمومی صدر تامین و شرکت های تابعه می‌تواند با بکارگیری تجهیزات و دانش روز برای تقویت ارتباط هرچه بهتر با مدیران عامل، معدنکاران و صنعتگران، زمینه تحقق صحیح تنویر افکارعمومی و تحقق برنامه‌ها و اهداف هلدینگ را فراهم کند، به طوری که دستاوردهای این شرکت سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف به خوبی تبیین شود.

 

به طور حتم پوشش فعالیت‌ها و دستاوردهای ارزشمند شرکت سرمایه گذاری صدرتامین به افکارعمومی، به تقویت جایگاه روابط‌عمومی و تلاش بی‌وقفه همکاران خدوم این حوزه وابسته است. لذا انتظار می‌رود از مجموعه توانمندی‌های تولیدی، فنی، تحقیقاتی، پروژه ها سرمایه گذاری ، بومی سازی، کسب و کار های دانش بنیان و استارت‌آپ‌ ها و تجاری‌سازی فن آوری ها، اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف انجام گیرد و انعکاس عملکردها در سرلوحه برنامه‌ها قرار داشته باشد.

 

اینجانب به نمایندگی از خانواده 20 هزار نفری صدر تامین فرصت را غنیمت شمرده ضمن گرامیداشت این هفته پرآوازه، فرارسیدن روزجهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه، دست اندرکاران صدیق و سختکوش حوزه روابط عمومی کشور، اصحاب رسانه، همه مدیران و پرسنل روابط عمومی در کشور عزیزمان، خصوصا همکاران ساعی و پرتلاشم در ستاد و روابط عمومی شرکت های تابعه تبریک و تهنیت می‌گویم.

 

از درگاه خداوند سبحان در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها" مزین شده، برای همه شما عزیزان در جهت تحقق اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی ایران، در این مسیر دشوار، حساس و مسئولیت آفرین آرزوی توفیق روز افزون دارم. امیدوارم با بالا بردن قدرت رقابت و پذیرش ریسک در شرکت ها و با جاری ساختن روح روابط عمومی که با ایستایی و سکون منافات دارد، زمینه تجلی این نام را در سراسر میهن اسلامی فراهم آورند و در اشاعه شادی، امید و توسعه کار آفرینی در سطح جامعه منشاء اثر بخش باشیم.

 

 مهر خداوند همراهتان، سلامت و پایدار باشید.

 

غلام رضا سلیمانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین

  

ارتباط با ما

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران بلوار آفریقا بالاتر از تقاطع اسفندیار خیابان شهید رحیمی پلاک 2 طبقه 5

تلفن دفتر مرکزی : 02126292159 و 02126292164

 
آدرس کارخانه : قزوین شهرصنعتی البرز بلوار ابن سینای جنوبی نرسیده به لوازم خانگی پارس شرکت صنایع سرام آرا

تلفن کارخانه : 32229911 و 3-32244001 و 32238881-028 فکس : 32244005

بازدیدکنندگان

0304891
امروز
دیروز
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
162
145
1193
5385
304891

پیش بینی امروز
216

زمان آنلاین بودن (5 دقیقه پیش):2

آی پی شما3.238.24.209