برگزاری نخستین جلسه ویدیو کنفرانس مدیرعامل تاصیکو با کارگران تمامی شرکتها
سلیمانی: دغدغه های کارگران را کاهش می دهیم/ تعاونی های مسکن و مصرف اولویت صدر تامین است

 


به گزارش شستا رسانه و به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صدر تامین، غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین وابسته به شستا در نخستین جلسه ویدیو کنفرانس با نمایندگان کارگران شرکت های تابعه و وابسته صدر تامین، گفت: اینجانب با عمده مشکلات و چالش های موجود آشنا هستم و سالیان سال در مناطق محروم کشور زندگی کرده ام. براین اساس جایگاه شما برای بنده بسیار ارزشمند است و تلاش ما در ستاد صدر تامین این است که بتوانیم گره ای از مشکلات پیش روی تمامی کارگران را حل و فصل کنیم.
وی ادامه داد: مشکلات کشور و جهان امروز با وجود ویروس منحوس کرونا و تحریم های ظالمانه غرب علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شرایط اقتصادی کشور را تحت تاثیر قرار داده است اما تلاش بی وقفه شما عزیزان موجب شده است که چرخ صنعت همچنان در گردش باشد و دولت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیریت شستا و ما در صدر تامین در تلاش هستیم تا شرایط معیشتی شما عزیزان را بهبود بخشیم.
سلیمانی تصریح کرد: عمده صحبت های همکاران محترم در شرکت های تابعه پیرامون حقوق و دستمزد بوده است بنده شهادت می دهم که وزیر کار دلسوز کارگران است. وزیر کار در جلسات به معاونین و مدیران اعلام کرده اند که دغدغه زندگی کارگران را در شرایط کنونی دارند و بیان داشته اند که تمامی تلاش مجموعه ها باید در راستای فراهم کردن شرایط قابل قبول برای کارگران و خانواده های آنان باشد.
وی خاطر نشان کرد: در راستای بهبود وضعیت معیشتی و رفاهی کارکنان و کارگران تمامی شرکت های تابعه و وابسته صدر تامین از این پس باید جلساتی با حضور نماینده کارگران، مدیران منابع انسانی، مشاوران و مدیران روابط عمومی تشکیل شود و مشکلات را برطرف کنند. البته اینجانب تاکید دارم نماینده کارگران باید صحبت های تمامی کارگران مجموعه را در این جلسات پیگیری کند و هر سه ماه یکبار در جلساتی که بنده به صورت ویدیو کنفراس برگزار می کنم به ما در صدر تامین منتقل کند.
بنا به گفته وی باید مدیران عامل و معاونین شرکت های تابعه در میان کارگران و پرسنل شرکت خود حاضر شوند و ضمن شنیدن نظرات و چالش های موجود در زندگی آنان اقدام به حل و برطرف کردن آن کنند.
وی در ادامه صحبت های خود به مقابله جانانه شرکت های تابعه و وابسته صدر تامین با ویروس کرونا اشاره کرد و بیان داشت: مجموعه اقدامات ارزشمندی در این زمینه در دستور کار قرار گرفت و شرکت ها در راستای مسئولیت های اجتماعی نیز فعالیت های قابل قبولی انجام داده اند اما این مهم نباید متوقف شود و تا زمان وجود کرونا باید ادامه پیدا کند.
وی توجه به خانواده کارگران را یکی دیگر از برنامه های مدیران عامل شرکت های تابعه عنوان کرد و گفت: برنامه های خود در راستای حمایت از کارگران را گسترده تر بدانید چراکه شما وظیفه حمایت از خانواده های آنان را نیز برعهده دارید. به مدیران عامل می گویم که نشست ها، مراسم ها و جشن های مختلفی با حضور خانواده های کارگران برگزار کنید، ارتباط با خانواده ها را دردستور کار قرار دهید و توصیه اصلی ما به شما این است که دغدغه روانی خانواده کارگران را کاهش دهید.
وی به راه اندازی و جدیت پیگیری تعاونی مصرف و تعاونی مسکن در تمامی شرکت ها اشاره کرد و گفت: همه شرکت ها تعاونی مسکن و تعاونی مصرف را فعال کنند. انتخابات انجام دهند و نماینده را به صدر تامین معرفی کنند تا گزارش ها و نظارت ها به طور دقیق در دستور کار قرار گیرد، تمرکز ما روی مسکن است بنابراین در این خصوص از یکدیگر الگو برداری کنید تا انشاالله مسکن مسکن در میان پرسنل صدر تامین برطرف شود.
وی به وضعیت سلامت و بیمه تکمیلی کارگران اشاره کرد و بیان داشت: سلامت جسم و روح کارگران بالاترین میزان اهمیت را دارد. در این راستا به مدیر منابع انسانی صدر تامین و مدیرمنابع انسانی تمامی شرکت ها گفته ایم که در کمترین زمان ممکن گزارشی از آخرین وضعیت تهیه و بهبود شرایط را کلید زنند.
وی حضور بانوان را ارزشمند دانست و گفت: در حال حاضر 582 تن از بانوان در بخش های مختلف شرکتهای تابعه و وابسته صدرتامین مشغول به فعالیت هستند. همانطور که نمایندگان بانوان در این جلسه مطرح کردند اینجانب بیان می کنم که با توجه به سطح علمی و توانایی بالای این عزیزان انشالله در تمامی سطوح و هیات مدیره شرکت ها از خدمات بانوان بهره گیریم.
وی در پایان اظهار داشت: جلسه ویدیو کنفراس با نماینده کارگران هر سه ماه یکبار از سوی روابط عمومی و منابع انسانی صدر تامین برگزار می شود و مصوبات جلسه امروز در اوایل تیر ماه بررسی می شود تا متوجه مجموعه اقدامات ذکر شده در این جلسه و جلسات دیگر قرار گیریم. همچنین توجه به بازنشستگان نیز باید از دیگر برنامه های کاری ما باشد چراکه اهمیت به انان و کسب تجربه های آنان به تولید کشور کمک خواهد کرد.
 گفتنی است این جلسه بیش از 2 ساعت 15 دقیقه به طور انجامید و در ابتدای امر نمایندگان کارگران شرکت های تابعه و وابسته به شرکت سرمایه گذاری صدرتامین پیشنهاد و دغدغه های خود را مطرح کردند.

ارتباط با ما

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران بلوار آفریقا بالاتر از تقاطع اسفندیار خیابان شهید رحیمی پلاک 2 طبقه 5

تلفن دفتر مرکزی : 02126292159 و 02126292164

 
آدرس کارخانه : قزوین شهرصنعتی البرز بلوار ابن سینای جنوبی نرسیده به لوازم خانگی پارس شرکت صنایع سرام آرا

تلفن کارخانه : 32229911 و 3-32244001 و 32238881-028 فکس : 32244005

بازدیدکنندگان

0266618
امروز
دیروز
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
430
232
4776
9112
266618

پیش بینی امروز
528

زمان آنلاین بودن (5 دقیقه پیش):7

آی پی شما3.81.172.77