پیام مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین به مناسبت هفته تامين اجتماعي

 

سلیمانی: تامین اجتماعی خانه امید کارگران است

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صدرتامین؛ غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین در پیامی ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی، گفت: طی مدت حضور یکساله تیم مدیریتی صدرتامین، این شرکت ضمن بهره برداری بهینه از ظرفیت های موجود، تکمیل و توسعه زنجیره تولید محصولات را به عنوان ماموریت اصلی مدیران و کارکنان قرار داده است که برخی نتایج امیدبخش آن در همین مدت کوتاه قابل رصد و پیگیری است.

 

متن پیام به شرح ذیل است؛

 

همکاران خانواده بزرگ صدرتامین، بیمه‌شدگان، کارفرمایان و مستمری‌بگیران

 

سلام علیکم؛

 

 

 

هفته تأمین‌اجتماعی فرصت مناسب برای تجدید عهد و پیمان خدمتگزاران شما در مجموعه بزرگ صدرتامین با آرمان متعالی خدمت صادقانه در عین امانتداری و پاکدستی به اعضای خانواده بزرگ تحت پوشش تامین اجتماعی است.

 

در سالی که از سوی رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامی به عنوان «سال جهش تولید» نامگذاری شده، شرکت سرمایه گذاری صدرتامین تلاش برای اجرایی کردن سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه صنعت و معدن و اقتصاد مقاومتی را وجه همت خود قرار داده است.

 

همانگونه که استحضار دارید طی مدت حضور یکساله تیم مدیریتی صدرتامین این شرکت بهره برداری بهینه از ظرفیت های موجود، تکمیل و توسعه زنجیره تولید محصولات را به عنوان ماموریت اصلی مدیران و کارکنان قرار داده است که برخی نتایج امیدبخش آن در همین مدت کوتاه قابل رصد و پیگیری است.

 

 

 

برادران و خواهران؛

 

‌نباید از نظر دور داشت که برقراری حمایت‌های اجتماعی جهت پوشش اقشار آسیب‌پذیر و در معرض آسیب و تلاش دامنه دار برای تحقق عدالت اجتماعی، یکی از آرمان‌های متعالی دین مبین اسلام است. برمبنای تعالیم اسلامی، هدف غایی تأمین‌اجتماعی‌، بازتوزیع عادلانه درآمد‌ها در جهت رفع نیاز همه افراد و کاهش فاصله طبقاتی در جامعه اسلامی است.

 

نظام تأمین‌اجتماعی، سازوکاری است که با بهره مندی از ابزارهایی نظیر بیمه اجتماعی، حمایت اجتماعی و امدادی می‌کوشد یک زندگی عزتمند را برای همه آحاد جامعه فراهم کرده و ضمن تأمین نیازهای اساسی زندگی روزمره همگان، چشم‌اندازی امید بخش از فردایی روشن را پیش چشمان طبقات و گروه‌های مختلف مردم بخصوص کارگران، صنعتگران و معدنکاران بگستراند.

 

تأمین‌اجتماعی خانه امید مولدترین و زحمتکش‌ترین اقشار جامعه محسوب می‌شود و شرکای اجتماعی آن به‌ویژه کارگران که سربازان خط مقدم در صنعت و معدن هستند و نیز مستمری‌بگیران، آینده خویش را در گرو تدبیر خانواده بزرگ تامین اجتماعی می‌بینند. صدرتامین نیز به عنوان یکی از هلدینگ های این خانواده بزرگ تلاش دارد تا با خدمت صادقانه و شبانه روزی راه بزرگانی همچون زنده یاد دکتر نوربخش و دکتر تاج الدین را ادامه دهد. 

 

 

 

همکاران محترم؛

 

بی شک ما می‌دانیم که راه دشواری برای بازسازی شرکت ها و هلدینگ صدرتامین درجهت غلبه بر چالش‌های موجود، پیش‌رو داریم اما به مناسبت هفته تأمین‌اجتماعی از شما عزیزان درخواست می‌کنم به آینده بیاندیشند؛ آینده‌ای که مطمئن هستیم با حمایت دولت و مجلس و تلاش و سختکوشی کارکنان، مدیران و همراهی و مشارکت همیشگی شرکای معدنی، صنعتی، اقتصادی و اجتماعی، روشن و امیدبخش خواهد بود.

 

 

 

غلام رضا سلیمانی

 

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین

 

ارتباط با ما

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران بلوار آفریقا بالاتر از تقاطع اسفندیار خیابان شهید رحیمی پلاک 2 طبقه 5

تلفن دفتر مرکزی : 02126292159 و 02126292164

 
آدرس کارخانه : قزوین شهرصنعتی البرز بلوار ابن سینای جنوبی نرسیده به لوازم خانگی پارس شرکت صنایع سرام آرا

تلفن کارخانه : 32229911 و 3-32244001 و 32238881-028 فکس : 32244005

بازدیدکنندگان

0266612
امروز
دیروز
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
424
232
4770
9112
266612

پیش بینی امروز
528

زمان آنلاین بودن (5 دقیقه پیش):6

آی پی شما3.81.172.77